Rīga,LV - 1005
Latvija

info@llf.lv

„Druva Dynamite" aizstāv čempiona titulu

Sestdien, 8.oktobrī, Saldus rajonā, Druvā, noslēdzās Latvijas vīriešu lakrosa čempionāts, kurā otro gadu pēc kārtas finālā uzvarēja „Druva Dynamite" pārliecinoši pārspējot LK Rīga ar 12:7.

Lielajā vīriešu lakrosa čempionāta fināla dienā norisinājās divas spēles. Pirmajā spēlē par bronzas medaļām tikās "Mītavas Lakrosa klubs" no Jelgavas un „Valmieras Puikas „no Valmieras. Pirmajā ceturtdaļā Valmieras klubs spēja izrādīt pretestību jelgavnieku ofensīvai un ceturtdaļa noslēdzās ar 1:2 jelgavnieku labā. Spēles turpinājumā valmieriešiem pietrūka spēka un prasmju, kā rezultātā tika piedzīvota sakāve. Jelgavnieki izvarēja Valmieras pūces ar rezultātu 14:2.

Galvenajā fināla spēlē par zeltu tikās mājinieki Druva Dynamite un LK Rīga. Šo spēli gaidīja ne tikai gandrīz divi simti līdzjutēju kas bija sapulcējušies, bet arī visi Latvijas Lakrosa entuziasti , jo tā izšķīra vīriešu Lakrosa čempiona titula ieguvēju 2011.gadā, un vai Druva Dynamite spēs otro gadu pēc kārtas aizstāvēt šo titulu. Lai gan LK Rīga bija apņēmības pilna uzvarēt „dinamītus", tomēr viss izvērtās savādāk, jo Druvas komanda visu spēli bija vadībā. Dažos brīžos rīdziniekiem izdevās samazināt rezultātu starpību līdz mīnuss divi. Cīņa uz laukuma bija sīva un fiziska, Druvinieki cīnījās par katru laukuma centimetru, bija vienoti un labi spēja veidot komandas spēli gan uzbrūkot, gan aizsargājoties. Rīgas savukārt neskatoties uz garāku maiņu soliņu nespēja to efektīvi izmantot, kā rezultātā daudz pārpratumi un kļūdas un zaudēts fināls. Spēle noslēdzās ar Druva Dynamite uzvaru pār LK Rīga 12:7.

Vīriešu Lakrosa čempionāta kopvērtējuma tabula.

Noslēdzies 4. LLČ sabraukums

Druvai jauns rekords! Valmiera neierodas uz spēli. LK Rīga cīņa ar LK Libava noslēdzas bez pārsteigumiem.

Noslēdzies 3. LLČ sabraukums

Šo svētdien noslēdzās 3. LLČ sabraukums. Šis sabraukums izcēlās ar izcilu spēli starp divām stiprākajām Latvijas komandām. Rezultāti redzami rakstā.

Sensacionāla Mītavas uzvara pār vicečempioniem

17.aprīlī, Valmierā, tika aizvadītas Latvijas Lakrosa čempionāta otrā sabraukuma spēles kur Kurzemes un Zemgales komandas dominēja pār Vidzemi un Rīgu.

Pirmajā spēlē tikās principiālie pretinieki LK LIBAVA no Liepājas un debitanti RJTC no Rīgas. Jau no pirmās spēles minūtes Liepājnieki savās jaunajās spožajās formās aktīvi uzbruka, izdarīja vairākus metienus pa vārtiem un jau spēles sākumā guva vārtus. RJTC centās atspēlēties un otrajā ceturtdaļā tas arī izdevās, tomēr RJTC spēlētājos bija jūtams pieredzes trūkums uzbrukuma izspēlē, ko veiksmīgi izmantoja Liepājas komanda, kas guva trīs bez atbildes vārtus, un tikai ceturtās ceturtdaļas beigās RJTC izdevās samazināt vārtu deficītu līdz mīnus vieniem vārtiem. Libava pelnīti svinēja uzvaru pār RJTC 4:3.

Otrajā spēlē Druvas Dynamite tikās ar Valmieras Pūcēm. Neskatoties uz to, ka valmieriešiem šī bija mājas spēle Druva spēja strauji gūt vairākus bez atbildes vārtus un pūcēm atspēlēties kļuva aizvien grūtāk gūstot tikai vienus vārtus. Spēle noslēdzās ar Druva Dynamite uzvaru 16:1.

Trešā spēle tikai gaidīta ar vislielāko intrigu, jo Mītavas klubs bija sapulcinājis labāko šajā brīdī iespējamo sastāvu, lai dotu maksimālu triecienu LK Rīga, un viņiem tas izdevās. Noslēdzoties pirmajai ceturtdaļai LK Mītava pārliecinoši ar 6 bez atbildes vārtiem valdīja laukumā un Rīdzinieku vārtu sargs izskatījās morāli sagrauts. Otrajā ceturtdaļā Mītava turpināja izmantot Rīgas vājās vietas aizsardzībā un guva vēl vairākus vārtus. Rīdziniekiem neskatoties uz visiem pūliņiem izdevās gūt tikai divus vārtus. Pie plus astoņu vārtu starpības jelgavnieki mazināja agresīvo uzbrukumu turpinot mierīgāku spēles gaitu. Spēle noslēdzās ar vēsturisku Mītavas LK uzvaru pār titulēto LK Rīga 12:2..

Nākošās spēles gaidāmas 8.maijā Saldū.

Dinamīts spridzina pārliecinoši

2011.gada. 6.martā, Rīgā norisinājās vīriešu Lakrosa ziemas turnīra 2.posms, kurā pārliecinošu uzvaru svinēja LK „Druva Dynamite".