Latvija

info@llf.lv

2008. gada spēļu apraksti

Mitavas Lakrosa klubs - LC Rīga (04.10.2008)

4. oktobrī ar spēli Rīga-Jelgava veiksmīgi noslēdzās otrā LLČ sezona. Pēc šīs spēles var droši teik, ka Latvijā ir jauns čempions.
 Šī gada un sezonas pēdējo spēli savā starpā aizvadīja LK "Rīga" un Mītavas Lakrosa klubs. Šai spēlei nebija lielas nozīmes, jo turnīra tabulā šī spēle neko nemaina, taču abas komandas ar uzvaru grībēja nosēgt sezonu. Labāk šajā spēlē veicās LK "Rīga" spēlētājiem, kas bija pārāki visos spēles rādītājos un pārspēja Jelgavas klubu ar rezultātu 12:2.

LK "Rīga" - LK "Mītava" 12:2 (4:1, 5:0, 2:1, 1:0)
 <<Rīga>> Toms Binovski, Mārtiņš Fišers 4.v., Juris Budņikovs, Artis Bariņš, Pēteris Vinogrādovs, Andris Zabītis 1.v.
 <<Mītava>> Edgars Tauteris, Aigars Grinbergs 1.v.

Par jaunajiem Latvijas čempioniem kļuvuši LK "druva dynamite". Pirmajā aplī sagraujot Jelgavniekus un piedzīvojot zaudējumu saistoša spēlē Rīgas komandu, nakamajā aplī pilnībā apliecināja savu dominanci Latvijā un pelnīti izcīnīja Latvijas čēmpiona titulu pārliecinoši apspēlējot abas augstāk minētā komandas. Foto
  Par rezultatīvāko otrās sezonas spēlētāju ir kļuvis Ainārs Liekniņš(Druva dynamite), kas guva 17. vārtus. staistika.

Druva dynamite- LC Rīga (27.09.2008)

27. septembrī, "Druva dynamte" komanda savā laukumā uzņēma LK "Rīga". Šī bija izšķiroša spēle abām komandām, jo uzvarētājs kļūst par 2008. gada sezonas čempionu.
  Spēle iesākās ar ātriem mājinieku gūtiem vārtiem, pēc neilga laika sekoja arī otri vārti, taču viesu komanda nepadevās un spēja ne tikai rezultātu izlīdzināt, bet arī izvirzīties vadībā ar rezultātu 3:2, taču ceturtdaļas izskaņā mājinieki spēja izlīdzināt rezultātu un pārņemt turpmāko spēli savās rokās, pakāpeniski pārvēršot savu pārsvaru gūtajos vārtos. Mājinieki spēli noslēdza savā labā ar rezultātu 10:3 gūstot pārliecinošu uzvaru un nodrošinot sev čempiona titulu jau priekšlaicīgi. Piebildīšu, ka šis bija pirmais LK "Rīga" zaudējums officiālas spēlēs. Bildes no spēles šeit.

<<Druva dynamite>>: Mareks Rubulis 3.v., Ainārs Liekniņš 3.v., Sandis Liekniņš 1.v., Māris Jansons 1.v., Guntis Pobeda 1.v., Miks Opelts 1.v.
 <<Rīga>>: Pēteris Vinogrādovs 1.v., Artis Bariņš 1.v., Toms Binovskis 1.v.

Mītavas Lakrosa klubs - Druva dynamite  (28.09.2008)

Savukārt 28. septembrī norisinājās spēle starp Mītavas lakrosa klubu un LK "Druva dynamite". Spēles sākums līdzīgi, kā iepriekšējā spēlē, ātri gūti viesu vārti pēc tam arī vēl divi vārti un pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 0:3 viesu labā. Ar katru ceturtdaļu druvinieki palielināja savu pārsvaru spēles laikā gūstot 13. vārtus uz ko jelgavnieki spēja atbildēt tikai ar 4 precīziem raidījumiem. Spēle noslēdzās ar rezultātu 4:13 viesu komandas labā. Bildes no spēles šeit.

<<Mītava>>: Krists Poots 2.v., Artūrs Krastiņš 1.v., Edgars Tauteris 1.v.
 <<Druva>>: Ainārs Liekniņš 5.v., Mareks Rubulis 3.v., Sandis Liekniņš 1.v., Guntis Pobeda 1.v., Māris Jansons 1.v., Gatis Zeps 1.v., Miks Opelts 1.v

Nākamā spēle notiks Jelgavā, Daugavas stadionā, plkst. 11:00 LK "Rīga" - Mītavas Lakrosa klubs. Spēļu kalendārs šeit.

LC Rīga - Druva dynamite (24.05.2008)

24. maijā Jelgavā, Daugavas stadionā Latvija Lakrosa čempionātā savā starpā tikās LK „ Rīga ” un LK „Druva dynamite”.  Spēle solījās būt aizraujoša un sīva, jo savā starpā tikās stiprākās Latvijas komandas un spēle attaisnoja uz to liktās cerības. Netrūka ne skaisti gūtu vārdu, ne spēka paņēmienu un neiztika arī bez sumiem laukumā.
    Spēle izvērtās spraiga, abas komandas cīnijās par katru laukuma centimetru. Abu komandu labā aizsardzība ilgi neļāva kādai no komandām izvirzīties vadība. Pirmā vadībā izvirzījās Rīgas komanda, kas pamazām, bet pārliecinoši parņēma vadību spēlē gūstot piecus vārtus uz ko Druvas komanda spēja atbildēt tikai ar diviem. Ar trīs gūtiem vārtiem jeb hattrick atzīmējas LK „Rīga” uzbrucējs un komandas kapteinis Artis Bariņš.

LC Rīga - Mītavas Lakrosa klubs

25.maija rītā Daugavas stadiona savu otro speli Latvijas Lakrosa čempionātā aizvadīja Mītavas lakrosa klubs.
    Spēle iesākās ar rīdzenieku  3 gūtajiem vartiem uz ko Mītavas lakrosisti spēja atbildēt tikai ar vieniem vārtiem ceturtdaļas izskaņa.. Japiebilst, ka Mītaviešiem bija vairakas izcilas iespējas gūt vārtus taču nespējam pabeigt uzbrukumu. Tadējādi pirmā ceturtdaļa noslēdzas ar rezultātu 1:3 ridzenieku labā.
    Otrajā ceturtdaļā spēle ritēja līdzīgi, taču Mītavas lakrosistu kļūdas ļāva rīdzeniekiem gūt vēl divus vārtus un noslēgt puslaiku pārliecinoši ar rezultatu 5:1.
    Trešā ceturdaļa noriteja rīdzenieku zīmē, kur viesi guva vēl trīs vārtus.
    Spēles pēdējā ceturtdaļā abas komandas bija manāmi pagurušass. Kļūdas pieļāva abas komandas. Rigas lakrosisti guva vēl divus vārtus, bet spēles izskaņā punktu pielika Mītavas lakrosa kluba uzbrucējs. Beigu rezultāts 2:10 rīdzinieku labā.
    Šīs spēles tiesāja tiesneši no Vācijas.

Mītavas Lakrosa klubs - Druva dynamite (17.05.2008)

17.maija saulainajā rītā, Saldus stadionā sava starpā tikās Mītavas lakrosa klubs un Lakrosa klubs Druva dynamite. Jau no paša sākuma noteikumus laukumā diktēja LK ''Druva dynamite", kas dominēja visās pozīcijās un noslēdza ceturtdaļu ar rezultātu 4:0 savā labā. Ar katru ceturtdaļu Drvas komanda palielināja savu dominanci pār Mītavas lakrosa klubu. Otraja ceturtdaļā gūstot vēl 6 bezatbildes vārtus. Otrajam puslaikam sākoties rezultāts 10:0 Drvuvinieku labā. Trešajā ceturtdaļa Druvinieki guva vēl 7 vārtus, kam sekoja vēl 6 vārti pēdēja ceturtdaļā un beigu rezultāts vairak kā graujoš 23:0 Druva dynamite labā. Par rezultatīvāko spēlētāju majinieku labā kļuva Ainārs Lekniņš, kurš guva 8 vārtus.