Latviešu
 Latvijas Lakrosa Federācija / Jaunumi
Latvijas Lakrosa Federācija
Latvijas Lakrosa Federācija
Marijas iela 8B,
Rīga,LV-1050
Latvija

info@llf.lv

61332

Vīriešu čempionāta pirmā apļa noslēgums.
20.10.2015


 17. oktobrī Ventspilī tika izspēlētas pēdējās divas pirmā apļa spēles. Ventspils posmam tika pataupīts saldais ēdiens - divas interesantas cīņas. Pirmajā LK "Archer lacrosse" mērojās spēkiem ar LK "Druva Dynamite" un otrajā LK "RJTC" spēlēja pret LK "Mītava/LLU".

Pirmās spēles dalībnieces -   LK "Archer lacrosse" un LK "Druva Dynamite" nebija zaudējušas vēl nevienu spēli 2015./2016. gada sezonā un vienai no komandām uzvaru sērija turpinātos.  Spēli veiksmīgāk iesāka Druvas komanda. Uzbruka bieži un ilgstoši, nogurdinot Archer lacrosse aizsardzību. Ar ilgstošajiem uzbrukumiem druvinieki panāca savu un pēc pirmā puslaika izvirzijās vadībā ar 3:0. Arī nākamajās 20 minūtēs Druvas Dynamite pārsvars bija nospiedošs. Archer lacrosse spēlētāji reti tika līdz izdevīgai metienu pozīcijai, kamēr Druva turpināja palielināt pārsvaru. Puslaikā ejot jau 7:0 Druvas komandas labā. Trešajā ceturtdaļā spēle nedaudz izlīdzinājās, Archer lacrosse komanda guvas pirmos vārtus, bet nespēja rezultāta starpību ievērojami samazināt. Pēdējās divdesmit minūtēs abas komandas spēlēja atklātāku lakrosu ar daudz uzbrukumiem uz abiem vārtiem. Pirmajā spēles pusē iekrātais Druva Dynamite pārsvars bija pietiekoš, lai svinētu uzvaru visā spēlē ar rezultātu 12:5. 

Nākamie laukumā devās LK "RJTC" un LK "Mītava/LLU". Spēles nozīmīgums abām komandām bija pietiekoši liels, jo nevienai no tām nebija izdevies izcīnīt uzvaras iepriekšējās spēlēs. Spēle sākās ar vairākiem jelgavnieku noraidījumiem, kurus izmantoja pretinieki izvirzoties vadībā ar 2:0. Spēles turpinājumā abas komandas veica vairākus bīstamus uzbrukumus, bet nedaudz veiksmīgāki bija RJTC spēlētāji, pirmajai ceturtdaļai noslēdzoties ar rezultātu 2:1. Otrajā ceturtdaļā spēles ritms nemainījās, spēle bija asa un ātra. Uzbrukumi bija gan vienā laukuma pusē, gan otrā, bet rīdzinieki veiksmīgāk noslēdza savus uzbrukumus. Pēc pirmā puslaika rezultāts 4:2 RJTC komandas labā. Otro puslaiku jelgavnieki iesāka ar ātriem diviem vārtiem. Izskatījās, ka jelgavnieki lauza spēli un lēnām centās izlīdzināt rezultātu. Toties rīdzinieki ar vairākiem veiksmīgiem pretuzbrukumiem, neļāva sevi panākt. Trešajai ceturtdaļai noslēdzoties 10:6. Pēdējā ceturtdaļā jelgavnieki darīja visu, lai panāktu RJTC, bet pieļautās kļūdas neļāva to izdarīt. Tehniski neprecīzā un agresīvā spēle rezultējās spēlētāju noraidījumos un komandai nācās spēlēt mazākumā. RJTC komanda veiksmīgi pieturēja bumbiņu un palielināja rezultātu. Pirmā apļa noslēgumā RJTC komanda izcīnīja uzvaru ar rezultātu 14:7. 

 

 

 
      Atpakaļ

Mūs atbalsta:

 

 

 


 

Lakrosa notikumu kalendārs

 
<< Septembris 2023 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930